Kaldavere Turismitalu | Privaatmaja
Kaldavere Turismitalu on Lõuna-Eestis, Valgamaal asuv kompleks kolmest majast, kus on võimalik ööbida ning lisaks on majutusele olemas ka soome saun, tünnisaun, grillhoone, peosaal ning hulgaliselt lõbusaid tegevusi nagu näiteks PaintBall, Sumo kostüümis maadlemine, trossisõit ja palju palju muud. Tule meile külla!
Kaldavere Turismitalu, Turismitalu, Ööbimine, Valga, Tartu, Viljand, Otepää, Lõuna - Eesti, Paintball, Sünnipäevad, Majutus, Hostel
15724
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15724,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Privaatmaja

MAJUTUSVÕIMALUSED PRIVAATMAJAS

Pildid privaatmajakesest

Üldinfo

Privaatmaja on peamajast kõigest paarikümne meetri kaugusel, kuid piisavalt kaugel, et pakkuda rahulikku ja hubast õhtut kaminasoojas majakeses.

Selles kahetasandilises majas on voodikohti kolmele.

Esimene tasand

Privaatmajakese esimesel tasandil on ühekohaline voodi, laud, kamin ja trepp, mis viib teisele tasandile.

Teine tasand

Teine tasand on madalam, kuid veelgi hubasem. Sellel tasandil on kahekohaline voodi ning pisikene aken, kust avaneb vaade peamajale.

Magamiskohad

Magamiskohtades on olemas loomulikult kõik padjad, tekid ja voodilinad ning lisaks levib ka siia juhtmevaba internet. Loomulikult ei puudu privaatmajakesest ka elekter ja pistikupesad.

WC ja pesemisvõimalused

NB! Privaatmajakeses puudub eraldi WC ja vannituba, küll aga on võimalik kasutada majast 10 meetri kaugusel asuvat välikäimlat ja loomulikult kasutada ka peamajas asuvaid tualettruume ja vannitubasid.

Kas teadsid, et ööbimiseks saad valida veel kahe maja vahel: