Kaldavere Turismitalu | Peamaja
Kaldavere Turismitalu on Lõuna-Eestis, Valgamaal asuv kompleks kolmest majast, kus on võimalik ööbida ning lisaks on majutusele olemas ka soome saun, tünnisaun, grillhoone, peosaal ning hulgaliselt lõbusaid tegevusi nagu näiteks PaintBall, Sumo kostüümis maadlemine, trossisõit ja palju palju muud. Tule meile külla!
Kaldavere Turismitalu, Turismitalu, Ööbimine, Valga, Tartu, Viljand, Otepää, Lõuna - Eesti, Paintball, Sünnipäevad, Majutus, Hostel
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Peamaja

MAJUTUSVÕIMALUSED PEAMAJAS

Üldinfo

Peamaja on turismitalu keskuseks, kus esimesel korrusel on peosaal, köök ja vannitoad ning ööbida on võimalik teisel korrusel asuvates magamistubades.

Valida saab kolme toa vahel, millest kaks on kolme voodiga ja üks kahe voodiga tuba. Lisaks on teisel korrusel lahti käiv diivanvoodi ja vajadusel saab paigutada ka lisavoodeid.

Peosaal mahutab ligikaudu 30 pidulist, kellest 10 saavad ööbida teisel korrusel asuvates magamistubades.

Magamistoad

Magamistubades on olemas loomulikult kõik padjad, tekid ja voodilinad ning lisaks on kõikides magamistubades ka telerid ja üle maja leviv juhtmevaba internet.

Peosaal

Peosaal on avar tuba, mis mahutab kuni 30 inimest. Seal on olemas pikad lauad ja toolid ning lisaks ka teler ja muusikakeskus. Hubast õhkkonna aitab luua ka elus tuli kaminas.

Köök kõige vajalikuga

Esimesel korrusel asub köök, koos kõige vajalikuga. Lisaks kööginõudele on võimalik kasutada külmikut, veekeetjat, pliiti ning tavalist- ja mikrolaineahju.

WC ja dušširuum

Peamajas on esimesel korrusel eraldi WC ja vannituba ning teisel korrusel on WC ja vannituba koos.

Kas teadsid, et ööbimiseks saad valida veel kahe maja vahel: