Kaldavere Turismitalu | Majutusvõimalused
Kaldavere Turismitalu on Lõuna-Eestis, Valgamaal asuv kompleks kolmest majast, kus on võimalik ööbida ning lisaks on majutusele olemas ka soome saun, tünnisaun, grillhoone, peosaal ning hulgaliselt lõbusaid tegevusi nagu näiteks PaintBall, Sumo kostüümis maadlemine, trossisõit ja palju palju muud. Tule meile külla!
Kaldavere Turismitalu, Turismitalu, Ööbimine, Valga, Tartu, Viljand, Otepää, Lõuna - Eesti, Paintball, Sünnipäevad, Majutus, Hostel
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Majutusvõimalused

KALDAVERE TURISMITALUS

Peamaja

Peamaja on turismitalu keskuseks, kus esimesel korrusel on peosaal, köök ja vannitoad ning ööbida on võimalik teisel korrusel asuvates magamistubades. Valida saab kolme toa vahel, millest kaks on kolme voodiga ja üks kahe voodiga tuba. Lisaks on teisel korrusel lahti käiv diivanvoodi ja vajadusel saab paigutada ka lisavoodeid.

Peosaal mahutab ligikaudu 30 pidulist, kellest 10 saavad ööbida teisel korrusel asuvates magamistubades.

Vaata lähemalt

Privaatmaja

Privaatmaja on peamajast kõigest paarikümne meetri kaugusel, kuid piisavalt kaugel, et pakkuda rahulikku ja hubast õhtut kaminasoojas majakeses.

Selles kahetasandilises majas on voodikohti kolmele.

Vaata lähemalt

Öömaja

Öömaja asub peamajast 50 meetri kaugusel, kuhu saavad rahulikult puhkama tulla väsinud pidulised.
Voodikohti jagub kaheksale väsinule.

Vaata lähemalt